نتایج جستجو برای عبارت :

کتاب اسرار اجابت خواسته از طریق متافیزیک و ذکر

کتاب اسرار اجابت خواسته از طریق متافیزیک و ذکر
کتاب اسرار اجابت خواسته از طریق متافیزیک و ذکر نویسنده : استاد مهران موللی در این کتاب بهترین و سریعترین روش های رسیدن انسان به خواسته ها و آرزوهایش از دیدگاه متافیزیک به صورت علمی،عملی و دینی تشریح گردیده است . جنبه مهم دیگر این کتاب شیوه های پروش روح و تزکیه نفس است که در ...
دریافت فایل
دانلود کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد - شیخ حبیب بن موسی ...chimenbooks.com › downloads › کتاب-جامع-الفوائد-ف...‎ریال ۲۵٬۰۰۰ - ‏موجود در انبارکتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد. نام نویسنده: اَقل العباد الشیخ حبیب بن موسی الرضا افشاری ارومیه ئی النجفی تعداد صفحات: ۴۳۱ فرمت کتاب: PDF نوع خطوط ...
دانلود کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاص
دانلود کتاب کندالینی یوگا (اسرار تن آدمی) کامل PDF

دانلود فایل

دانلود کتاب کندالینی یوگا - کندالینی منkundalini-me.ir › showthread۲۷ آبان ۱۳۹۷ - این کتاب اسرار تن آدمی را فاش می کند خواندن این کتاب را به همه پرتوجویان پیشنهاد میکنم. [عکس: Kundalini_yoga.PNG]. دانلود از مدیا فایر به صورت ...
کتاب کندالینی یوگا اسرار تن آدمی و بیداری انرژی خفته ...doasite.com › کتاب-کندالینی-یوگا-اسرار-تن-آدمی-و-...۲۸ آذر ۱۳۹۸ - کتاب کندالینی یوگا اسرار تن آدمی و بیداری
قبلا خونده بودم که خدا هیچ کدوم از خواسته های بنده هاشو بی جواب نمیذاره
واقعا هم درکش کرده بودم اما این دفعه توی شرایطی که چاره نداشتم خیلی با خدا حرف زدم و ازش خواستم واقعا کمکم کنه
امروز جواب دعامو گرفتم و واقعا خوشحال شدم...یاد گرفتم هیچکس ارزش این که بهش رو بزنی و نداره و فقط فقط یه چیزی و باید از خودش بخوای اگه میخواست بهت نده خودش دعوتت نمیکرد
بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را مگه میشه دعوتت کرده باشه و جوابتو نده آخه مگه داریم

کتاب حاضر اولین کتاب شیعه در زمان امیر المؤمنین علیه السّلام بوده که امام صادق(ع) درباره فضیلت این کتاب فرمودند:هر کدام از شیعیان و محبین ما که کتاب سُلیم بن قیس هلالی را نداشته باشد چیزی از امر ولایت ما در نزد او نیست و اطلاعی از اسباب و علوم ما اهل بیت ندارد. زیرا این کتاب الفبای شیعه و سری از اسرار آل محمد(ص) است.
نسخه اسکن شده:
ادامه مطلب
امشب دلم همون نقطه همیشگی امامزاده اس،همون نقطه که سقف بالای سرم آسمون شب و نگاهم به گنبد امامزاده  بود ولی‌‌...
امشب از کنج اتاقم صدایت میکنم خدای جانم،
امشب تنهایی دعای جوشن کبیر میخونم ،امشب یه جمع سه نفر میشه مراسم دعای قرآن بر سَر...
 خدا جونم  و قتی فکر میکنم به مهربونیت ذهنم قفل میشه آخه اونقدر  بی نهایت خوب و مهربانید  که نوشتن ازش سخته.
امشب اولین شب قدر که من بهش میگم انتخاب واحد آسمونی. یه شب واسه طلب بخشش و  گفتن دعا ها و خواسته ها
دل ہے صحرا یہ کوئی باغ یا گلزار نہیں
ہر کسی پر ہوئے روشن مرے اسرار نہیں
حسن جب حد سے بڑھے ہوتا ہے اسرار آمیز
بے تحاشہ ہیں حسین آپ پر اسرار نہیں
یہ صفت رکھ کے بھی یہ لوگ منافق نہ ہوئے
آتشیں روحیں ہیں اور جسم کہ انگار نہیں
ادامه مطلب

معرفی کتاب روح مجرد
«روح مجرد» روایتی از زندگی یکی از اولیای بر حق خدا به نام «سیدهاشم حدّاد» است.
«سید محمد حسین حسینی طهرانی» در این کتاب به بیان برخی اسرار بین خود و استادش سیدهاشم حدّاد؛ و همچنین توصیف حالات و نظریات این عارف بزرگ قرن چهاردهم پرداخته است.
«سیدهاشم حدّاد» از راه نعل‌‌بندی تامین معاش می کرد و با این حال تمام سختی‌های زندگی با این عقیده که هرچه هست از معشوق و محبوب الهی می‌آید، برایش آسان بود.
از این عارف بزرگ جز چند نام
1 -    باریتعالی می‌فرماید:
و چون بندگان من از دوری ونزدیکی من پرسند بدانند که من به آنها نزدیک خواهم بود و هر که مرا خواند دعای او اجابت کنم. پس بایست دعوت مرا بپذیرند و به من بگروند باشد تا به سعادت راه یابند. سوره بقره – آیه 186
همانا خدا ازتو به تو نزدیکتر است و هنگامی که او را می‌خوانی او شنواست و دعای تو را اجابت می‌کند به شرط اینکه از روی پاکی نیت باشد که پاک بودن نیت یکی از مهمترین عوامل اجابت دعا می‌باشد.
حالا چگونه متوجه می‌شوید که دعا
کتاب خطی نوشته عبدالرحمن بن علی بن احمد قرشی
بصورت خطی و با کیفت مناسب برای خواندن در زمینه اسرار و خواص سوره ها و
آیات کلام الله مجید برای حل مشکلات و جلوگیری از بروز مشکلاتی که توسط دعا
ها و طلسمات سیاه ایجاد میشود
ادامه مطلب
کاش که این ساده دل عاشق و رسوا نبودکاش که چشمان تو این همه زیبا نبودکاش رها میشدم از غم دلدادگیصورت آن آشنا این همه بیتا نبودگرد جهان گشتم و غیر تو ام خواست نیستکاش که لبهای تو شککر و حلوا نبودگفتمش این راز و از خون جگر ها که رفتگفت که اسرار عشق حل معما نبود
زنگ 
درس 
فعالیت انجام شده (فعالیت خواسته شده )
فعالیت خواسته شده (تکلیف)

اول 
ادبیات
تدریس درس 11 + تدریس کتاب تکمیلی درس 10
درس 11  قسمت نوشتن در دفتر و خود ارزیابی در کتاب نوشته شود 

دوم 
اجتماعی 
تدریس درس 16 +17 توسط معلم  
هفته ی بعد 4 درس جغرافیا پرسش یا شاید امتحان گرفته می شود  

سوم 
زبان
 تدریس درس 6 
برای 3 حرف Ff , Vv , Ww  20 کلمه نوشنه شود  + صفحات 64 و 65 و 66 در کتاب کار خل شود 

چهارم 
زیست 
تدریس درس 13 قسمت گوارش نهایی
  هفته ی بعد پرسش گروهی  
کتاب حاضر اولین کتاب شیعه در زمان امیر المؤمنین علیه السّلام بوده که امام صادق(ع) درباره فضیلت این کتاب فرمودند:هر کدام از شیعیان و محبین ما که کتاب سُلیم بن قیس هلالی را نداشته باشد چیزی از امر ولایت ما در نزد او نیست و اطلاعی از اسباب و علوم ما اهل بیت ندارد. زیرا این کتاب الفبای شیعه و سری از اسرار آل محمد(ص) است.امام سجّاد علیه السّلام نیز می‌فرماید: «سُلیم راست گفته است، خدا او را رحمت کند همة این احادیث از ماست و از آنها خبر داریم. و چندین
دوش آمد به برم رقص کنان رقص سماگفتمش این که چه حالیست چه حالید شماصحبت پیر مغان را به که گویم به که گویم که مگوستراز اهل دل واهل دل و اسرار خداسر بر آورد نگاری ونگاری که به بزمم بنشستگفت سالک بنگر آینه راصوفیه کاشف اسرار شمایید شماسر زدن بر سوی کویش نتوانم ، نتوانم دیگراین طریقیست که بی سر که بی سر برود سوی خدا
دوش آمد به برم رقص کنان رقص سماگفتمش این که , چه حالیست چه حالید شماصحبت پیر مغان را به که گویم به که گویم , که مگوستراز اهل دل واهل دل و اسرار خداسر بر آورد نگاری ونگاری که به بزمم بنشستگفت سالک بنگر آینه راصوفیه کاشف اسرار شمایید شماسر زدن بر سوی کویش نتوانم ، نتوانم دیگراین طریقیست که بی سر که بی سر برود سوی خدا
حکومت هدایت اراده های عمومی و تطبیق آنها با خواسته های الهی است. خواسته های الهی همان خواسته های مردمی است و خواسته های مردم نیز همان خواسته های الهی است. البته منظور خواسته های ناروا و غیر فطری نیست بلکه خواسته های فطری بشر که اگر پیگیری شود کاملا منطبق بر خواسته های الهی است.
امام و رهبر الهی همان کسی است که این اتصال را بر قرار می نماید. اتصال و به هم رساندن اراده عمومی و خواسته های الهی. امام همان عامل اتصال بین زمین و آسمان است.(در دعای ندب
قانون جذب یکی از قوانین الهی است که از ابتدا جهان بوده است و تا انتها هم خواهد بود، کسانی که مراحل قانون جذب را بشناسد بسیار می‌توانند سریع‌تر از دیگران رشد کنند و به خواسته و اهداف خود برسند.
برای استفاده از این قانون نیاز است که ابتدا خود قانون را بشناسیم و بعد قدم‌به‌قدم با آن پیش برویم.
قانون جذب در یک نگاه
قانون جذب می‌گوید: که هر چیز مشابه خودش را دریافت می‌کند
چطوری از این قانون استفاده کنیم؟
برای آنکه بتوانیم از این قانون خیلی بهتر
سلام آقای مدیر من ۴ سال است که در مدرسهٔ شما حضور داشته‌ام و من چند تاکید بسیار مهمی دارم موضوع این است که می‌خواهیم مدرسهٔ بسیار شادی را داشته باشیم من از شما می‌خواهم که کتابخانهٔ مدرسه‌مان را بسیار بزرگ و پر از کتاب‌های علمی کنید. یکی دیگر از خواسته‌های من بردن اردوهای علمی زیاد مربوط به درس است و مهم‌ترین خواستهٔ من نیاوردن کیف یا کم آوردن کتاب و دفتر در کیف است. اگر شما به خواسته‌های من عمل کنید قطعا مدرسهٔ شادی را دارید.
باتشکر
انواع قیامت های در جریان
904- و بیهوده نیست که سوره واقعه که همان قیامت است سخن از انواع شرابهائی است که به متقین نوشانده می شود از دست ربشان. که این همان مستی دمیدن روح است از دست اربابان عشق و عرفان، که این مستی در مومنان به شکلی بروز می کند و در کافران به شکل و ماهیتی دگر و در منافقان نیز خاص خودشان است. یکی اهل ذکر می شود و یکی عربده کش می گردد و یکی هم بمب به شکم می بندد و به میان مردم می رود و یا مردم را بمباران می کند. اینها انواع قیامتهاست که
• هر جا هستید، هر که هستید، در هر لباسی هستید، در هر سنّی هستید؛ ای جوان! ای پسر و دختر جوان! ای مرد و زن میانسال! ای پیرمردان و پیرزنان! ای فقرا! ای اغنیا! ای علما! ای متوسّط السوادها! هر که هستید، اگر احساس نیاز به خدا می‌کنید - که هر انسانِ سالمی این احساس را می‌کند - بدانیدکه خدا نزدیک است! یک لحظه دلتان را به خدا متوجّه کنید؛ جواب را خواهید شنید. ممکن نیست کسی با خدا از روی دل حرف بزند، ولی جواب الهی را نشنود! خدا به ما جواب می‌دهد.• وقتی دیدی
علاّمه مجلسی فرموده است: در بعضی از کتاب‌های معتبر از محمّد بن بابویه نقل کرده‌اند که این دعا را از امامان (علیهم‌السلام) روایت کرده و گفته است : در هیچ امری آن را نخواندم مگر آنکه به زودی اثر اجابت آن را یافتم ؛
ادامه مطلب
راه نجات
936- در اینجا یک مسئله بسیار مهم پیش روی قرار می گیرد و آن اینکه آیا هر کسی که زین پس بخواهد از ضلالت و مرگ و نیستی نجات یابد بایستی همین راه و ورش و وقایعی را که بنده گذرانیده ام طی کند؟! هرگز! ابداً! برای سائرین این نجات بسیار بسیار آسانتر و سریعتر است و آن درک و تصدیق این معارف و حقایق و بینات است و سپس توبه و انابه و اصلاح اعمال و مسیر زندگی و اطاعت از حقوق و قوانین و معارفی که در این آثار در جریان زندگی مدرن درک می شود که هجرت از جمله آن
کتاب صوتی اسرار ذهنی اثر تایم لایف بوکس
حجم: 130 مگابایت تعداد فایل: 19 فایل صوتی mp3 مدت کتاب: 9 ساعت و 25 دقیقه و 20 ثانیه نویسنده: تایم لایف بوکس ترجمه: درخشنده عظیم گوینده: ایمانه عرب صدابردار: بهرام حامدی لو زبان:فارسی کیفیت:عالی توضیحات کتاب: متن پشت جلد کتاب:تا جایی که همه ما به یاد داریم برخی از ...
دریافت فایل
به پسرم : وصیت نامه امام علی به فرزندش امام حسن علیهما السلام (بخشی ازنهج البلاغه)

به پسرم : امام علی (علیه السلام)، نشرمعارف
معرفی:
این سفارش های پدری است که می رود، پدری که می داند لحظه ها می گذرند.فرزندم! گفتم پیش از اینکه عجلم شتابان از راه رسد این سفارش ها را بنویسم و این اوصاف را برای تو ثبت کنم.پسرم! به وصیت من خوب فکر کن.
بریده کتاب(۱):
خیلی‌ وقت ها دعایت را دیر اجابت می کند؛ چون در این تأخیرها پاداش دعا کننده و عطایی که به امیدوار می دهند،
این کتاب نایاب (جلد اصلی) درباره علم کیمیا و سیمیا, لیمیا, ریمیا و هیمیا
طلسم, تسخیرات, سحر و جادو به همراه تصاویر ادعیه و طلسمات… این کتاب یکی
از تاثیر گذار ترین کتاب های تاریخ در زمینه طلسم ها بوده و اگر شما به این
موضوعا علاقه دارید شک نکنید با خرید و خواندن این کتاب میتوانید کار هایی
که همیشه برای شما رویا بوده رو به واقعیت تبدیل کنید
ادامه مطلب
اسرار
فی علم در باب علم رمل خانه های رمل در باب عشق و محبت، دوستی و دشمنی،
ثروت و رزق، زن و مرد، الفت و دوستی بین…، غلبه بر دشمن، ماندکی و کوفتکی
خاطر و غصه خوردن، محبت در خانه
،
سوال از فرزند، برادران و خواهران، سوال درباب عشق و معشوق و هوس، زن که که
از وی جدا شده، حال بیمار، بیمار می ماند یا میمیرد، دارای کیفیت خیلی خوب
و کاملا واضح که توسط لطف الله بن الملک قدس الله روحه تالیف شده و
نویسنده آن ابوریحان محمد بن احمد بیرونی میباشد که این کت
بسمه تعالیانجمن علمی فرهنگی نقطه اسرار برگزار می کند:مسابقه بزرگ حقیقت غدیر خمموضوع:-کتاب خوانی ٰپاسخگوئی به سئوالات تستی در وب سایتهای:www.noghteheasrar.irwww.shpardis.irمنابع: وب سایتهای مذکور-وبلاگ نویسی-ارسال جملات مختص غدیر در فضاهای مجازی اعم از کلیه فضاهای پیام رساننحوه ارسال ادرس فضاهای ایجاد شده:از طریق ربات پیام رسان اسرار عالم:@asrarealam_botتماس:۰۹۳۶۶۰۶۲۵۲۳اهداء جوایز به ۳۰ نفر شرکت کننده برتر بصورت قرعه کشیمشارکت کنندگان:موسسه فرهنگی هنری عرشیا
تنگو یکی از کتاب‌های جدیدش را باز کرد و شروع به خواندن نمود . کتاب در مورد فلسفه‌ی رمز و اسرار بود و جزئیات کارکرد نفرین‌ها را در جامعه‌ی ژاپن در طول قرن‌ها مورد بررسی قرار داده بود . نفرین‌ها در جوامع اولیه نقش مهمی داشتند . آنها برای اختلافات شدید و ناسازگاری‌های سیستم‌های اجتماعی ساخته شده بودند . به نظر زمان لذّت‌بخشی برای زندگی می‌رسید .۱Q۸۴ ( هاروکی موریکامی )

دانلود کتاب میراث زرین
توجه داشته باشید این کتاب به قیمت ۶۰۰ هزار تومان در اینترنت بفروش میرسد اولین و کاملترین کتاب رمزگشایی علائم - نمادها - آثار و نشانه ها و اسرار نظامی در ایران با بهترین و بی نظیر ترین مطالب آموزشی که در هیچ پکیجی و هیچ کتابی تابحال ندیده اید و نخواهید دید مطالب کتاب میراث ...
دریافت فایل
فهرست مطالب
از نظر حقوقی دفینه چیست ؟ قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را بشناسیم نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند معانی آثار و علائم دفینه و گنج ها : تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم دفینه در علم باستان شناسی شامل :نشانه های دفینه را بشناسیم ، نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی می شوند ، معانی آثار و علائم دفینه: ماهی ، درختان کهنسال ، بت خانواده ، شیر ، جای پا ، شکل چارق یا کفش ، نماد دنده و قفسه سینه انسان ، خرس و خرس لنگان ، زرافه ، اردک ،
معرفی کتاب به مناسبت آغاز بهار رمضانکتاب: اسرار ماه رمضان؛ ادب حضور
نویسنده: محمدتقی فیاض‌بخش
وقتی شب اول ماه رمضان می‌شود، پروردگار مَلَک رضوان را که خازن بهشت است خطاب قرار می‌دهد. پس او می گوید: بلی، گوش به فرمانم. پس خداوند به او می‌فرماید: بهشت مرا بیارای و آن را برای روزه‌داران از امّت محمد (ص) زینت کن (یعنی اعمال و طاعات را برای بندگان من بیارای) و درهای آن را بر روی ایشان مبند، تا وقتی که ماه مبارک رمضانشان سپری گردد (یعنی توفیق اعمال
درس اخلاقی ‌ای که در آخر کتاب اسدلله به پسر میده رو دوست داشتم. ولی خب کتاب فوق‌العاده مثبت هیجده (!) بود. طنز و اصطلاحات قشنگش برای بیان کلمات خجالت‌آور رو دوست داشتم، ولی اغراقش در روابط به نظر من خیلی زیاد بود D: یعنی همه انگار فقط اسمی زن و شوهر بودن. در پشت پرده همه با هم بودن. ولی خب کتاب طنز بود و عمداً خواسته بود اغراق کنه. 
با اینکه زیاد بود ولی خیلی سریع خونده میشه جاذبه‌ی بالایی داره. 
خوندینش؟ نظر شما چیه؟ 
⭕️در جنگ بین خواسته ها و باورها همواره باورها پیروز می شوند:
یعنی اگه شما خواسته ات اینه که پولدار بشی ولی باورت اینه که آدمای پولدار مغرورن، پولدار نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که رژیم بگیری و لاغر شی ولی باورت اینه که رژیم گرفتن باعث بیماری میشه، لاغر نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که تو شغلت موفق بشی ولی باورت اینه که آدمای موفق اون شغل، آدمای بدی هستن، تو موفق نمیشی!
✅باید باورهات و خواسته هات هم جهت باشن.
 بررسی کن ببین چه خواسته هایی داری و چه
بازآی و دل تنگ مرا مونس جان باش
وین سوخته را محرم اسرار نهان باش...
خدایا، ای خدای دوری ها، نزدیکی ها، خدای جوانه های تازه روییده در گلدان، خدای گرسنگی ها، تشنگی ها...
خدای آدمهای پاکدل، آدمهای دروغگو، قاچاقچی مواد مخدر... خدای دزدی که وقتی گیر می افته دعا میکنه: خدایا کمکم کن، خدا، خدا...
آره خدا. همه صدایت میکنند. دروغگو و راستگو، صالح و بدکار. خدایا، صدا کردنت کافی نیست. باید توانست از عمق روح و جان به تو پیوسته بود تا به حقیقت رسید. از دست ما چه
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
صفات و ویژگیهای شیطان
715- همه صفات و ویژگیهای شیطان در قرآن کریم وجهی از طرز فکر و صفات عامه بشری است مثل نگرانی از فقر و بدبختی در آینده، زیباسازی اعمال زشت خود، ایجاد خودشیفتگی و غرور، ناشکری و بدبینی در قبال بلایا و خسارتهای دنیوی، قیاسی گری و ظاهرپرستی و امثالهم که جمله از القائات شیطان در بشر است عین طرز فکر و حالات و مسائل طبیعی بشر است. پس شیطان بخشی از طبیعت بشر و نفس اوست و چون خون در رگهاست. اینست که نخستین مراحل خودشناسی بشر عین شیطا
خطرناک ترین بی تقوائی از والدین 
679- خطرناک ترین بی تقوائی از والدین نسبت به فرزندان و بعکس، رخ می نماید. زیرا هر فردی در خانه تبدیل به موجودی واژگونسالار و شیطانی شده و دیگران را بنده خود می خواهد و لذا حداقل عواطف حیوانی هم از میان می رود و پدر و مادر را مأمور شکنجه بچه ها می یابی و آنگاه که به آنها تذکر می دهی می گویند: ما پدر و مادریم و کسی ما را درک نمی کند!؟ یعنی ما وظیفه دارم که بچه مان را بخوریم و زباله دان نفس خود سازیم و اگر نشدند نابودشا
باسمه تعالینیایشدعای سماتغزل۴گفت باقر این دعا را از برای سالکان و عارفاناز شمیمش میشود مسرور قلب و روح و جانقلب ها را می کند شاداب آن اسمای پاکخوانده گردد عصر جمعه، مشعل عشق و روان
حاوی اسرار حق باشد سمات و نام هومستحب باشد قرائت، گر توانی آن بخوانپر ز رمز است و نشانه در اجابت این دعازین سبب خوانند آنرا چون سمات و یک نشانهست مقبول عوام مردم و اصحاب خاصپر ز مضمون های عالی و معارف اندر آنمی کند محفوظ ما را از شیاطین دروندور سازد دشمنان را، از
خلاصه روز بیست و دوم با استفاده از قدرت معجزه آسای شکرگزاری ، میتوانی کاری کنی که خواسته هات  پیش رویت ظاهر شوند. فهرست ده خواسته ای ✈️ را که آماده کرده ای، بردار. تک تک جملات و خواسته های فهرستت را بخوان و به مدت یک دقیقه تصور کن که همین الان به خواسته ات رسیده ای و تا جایی که میتونی حال و هوای شکرگزاری را احساس کن.☺️اگر دلت میخواهد سریع تر به خواسته هایت برسی، از امروز به بعد فهرست خواسته هایت را در کیفت بگذار و هر جا میروی آن را با خودت ببر.
باسمه تعالینیایشدعای سماتغزل۴گفت باقر این دعا را از برای سالکان و عارفاناز شمیمش میشود مسرور قلب و روح و جانقلب ها را می کند شاداب آن اسمای پاکخوانده گردد عصر جمعه، مشعل عشق و روان
حاوی اسرار حق باشد سمات و نام هومستحب باشد قرائت، گر توانی آن بخوانپر ز رمز است و نشانه در اجابت این دعازین سبب خوانند آنرا چون سمات و یک نشانهست مقبول عوام مردم و اصحاب خاصپر ز مضمون های عالی و معارف اندر آنمی کند محفوظ ما را از شیاطین دروندور سازد دشمنان را، از
بسا تو هم ودکه میان اینجا وانچه گذشت  که دعاهای پنهانی ثوابش بیشتر است منافات است و ممکن است بدو وجه جواب داده شود. اول اجنماعدر اجابت موثر تر است. گرچه ثوابش کمت  است   دوم این درجاتی است که از ریا و خود نمایی مامون باشد. وانچه در ان باب گذشت در صورتی است از ریا ایمن نیست و نیز حضرت صادق  ع فرمود  هیچ. گاه چهار نفر باهم اجنماع  نکرده اند که برای مطلبی  بدرگاه  خدا جز ابنکه با اجابت ان دعا از هم جداشده. اند 3 و نیز انحضرت ع فرمود هر گاه پیش امدی پ
امروز صبح با وجود شروع شدن هفته های حساس تحصیلی؛
"ملت عشق"رو در دست گرفتم و به شکل اسرار آمیزی تمومش کردم!112 صفحه ی اون رو روزای گذشته و 287 صفحه ی اون رو امروز.کتاب و پایان قشنگ و قوی اش من رو نسبت به تموم مشکلات دلداری میداد و آرومم میکرد.فکر نمیکنم هیچ زمان بتونم یه کتاب رو بررسی کنم و اونطور که شایسته ی اونه راجبش براتون بنویسم و عاجز بودنم ناراحتم نمیکنه.امروز واقعا دوست نداشتم تلفنم آلارم بده و هیچکی صدام بزنه یه خلوت عمیق و دلچسب سپری کردم.
سوار تاکسی شدم. همیشه اولِ راه کرایه را حساب می کنم. جنگ اول بِه از غرولند و نارضایتی آخر. دلیل دیگرم هم این است اگر پول خرد لازم داشته باشد کارش راه بیفتد. راه همیشگی بود و کرایه مشخص. راننده پانصد تومان اضافی تر می خواست. ندادم. ترمز زد. پیاده شدم. دو ثانیه بعد سوار تاکسی دیگری بودم که نذر داشت امروز کرایه نگیرد. گفت کارگر است. این دومین باری بود که سوار ماشینی می شدم که به عشق ائمه مسافر جا به جا می کرد.
به قول آقای فاطمی نیا «اینا از اسراااره آق
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
تدریس ک م م و حل مسئله از ان
سوالات مربوط به ک م م کتاب وزارتی در کتاب حل شود ، صفحه 75 کتاب تکمیلی سوال 1 2 3 حل شود ، سوال 4 5 6 صفحات 63 و 74 کتاب تکمیلی ئر کتاب، سوال 7 صفحه 75 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
اجتماعی
تدرییس درس 15
حل کاربرگه ها و فعالیت ها ، حل نمونه سوال

سوم
ورزش
تمرین انواع طناب
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هدیه
تدریس ادانه درس 9
امادگی برای جلسه بعد
بسم الله الرحمن الرحیماللهمّ افْتَحْ لی فیهِ أبوابَ فَضْلَکَ وأنـْزِل علیّ فیهِ بَرَکاتِکَ وَ وَفّقْنی فیهِ لِموجِباتِ مَرْضاتِکَ واسْکِنّی فیهِ بُحْبوحاتِ جَنّاتِکَ یا مُجیبَ دَعْوَةِ المُضْطَرّین.خدایا در این روز به رویم درهای فضلت را بگشا و برایم در آن برکاتت را فرود بیاور وتوفیقم بده در آن برای موجبات خوشنودیت و میان بهشت‌هایت مرا ساکن کن ای اجابت‌کننده خواسته‌ها ودعاهای بیچارگان.

مشاهده ویدیو

کتاب فتح الغرایب کتاب خطی نوشته شیخ امام معین الدین ابو عبد الله محمد معروف به مبارکشاه بلخی میباشد که در حقیقت دارای 4 جلد میباشد که به دنبال یکدیگر میباشند لذا ما همه 4 جلد را در یک کتاب 344 صفحه ای جمع آوری کرده ایم این کتاب تنها اثر باقی مانده از مبارکشاه بلخی است که از جامع ترین کتاب های علوم غریبه میباشد و مشابه کتاب مجمع الدعوات کبیر است در این کتاب انواع دعا ها و طلسمات خیر و شر برای مقاصد گوناگون از محبت جلب رزق و روزی عشق احضار تا جدای
قرار تامین خواسته به درخواست خواهان یا نماینده او صادر می گردد. در نتیجه درخواست کننده صدور قرار تامین خواسته باید نفع، سمت و اهلیت قانونی داشته باشد.خواسته باید قطعی و قابل مطالبه باشد و تحقق وجود آن موقوف به وقوع یا عدم وقوع حادثه‌ای در آینده نباشد. میزان خواسته باید معلوم یا عین معین باشد؛ یعنی خواسته باید مالی بوده و مستقیما قابل ارزیابی به پول باشد.
عاجزانه دنبال کار نگردیمعاجزانه دنبال پول و درآمد نباشیمشادمانه جستجو کنید، یعنی از سپاسگزاری لبریز باشید.
خواستهایمان را از خدای متعال بخواهیم 
به دعای خود ایمان قلبی داشته باشیم که خواسته ما اگر به خیر صلاح ما باشد
به لطف خدای متعال اجابت می شود وارد هر کاری نشوید، به کاری که دوست دارید داشته باشید عشق داشته باشید تجسمش کنید و باور داشته باشید که به دستش خواهید آورد.شما مخلوقات قدرتمند ی هستید عاجز نیستید شما نمادی از شکوه و عظمت خداو
مخفی نگه داشتن اطلاعات حساس در تجارت ، مانند فرآیندهای تخصصی ، لیست های مشتری و اسرار تجاری می تواند تفاوت بین بقا یا سقوط یک تجارت را تعیین کند.
در طول سال ها ، بسیاری از مشاغل مجبور شده اند راه هایی را برای محافظت از اطلاعات تجاری و اسرار محرمانه و اختصاصی خود ، اسرار تجاری و سایر اطلاعات محرمانه نه تنها از رقبا بلکه از عموم مردم بسازند.
برخی از مشاغل مانند Coca-Cola و KFC موفق به حفظ اسرار تجاری خود برای 100 سال یا بیشتر می شوند. چگونه آنها این کار
یا مجیب دعوه المضطرین
(ای اجابت کننده دعای مضطرین)

دلم میخواد داستان تخیلی بنویسم :))
یه ایده هیجان انگیز تو ذهنمه. اما از اونجایی که تجربه هام درمورد نوشتن داستان تخیلی موفق نبوه، نمیدونم چه کنم! 
شاید باز هم امتحانش کنم

+گفتم کتاب های " پریدخت" و " فعلا خوبم" رو تموم کردم؟ نه نگفتم.
خب. تو پست بعد یه معرفی کوتاه از هرکدوم مینویسم :)
امام حسن مهربان سلام
این نوشته ایست از علی اصغر که چندین سده بعد از شما به این دنیا رسیده
چند شب پیش سالروز تولد شما بود. همین
میخواهم در مورد همین "همین" بنویسم
جرقه ی این حرفها وقتی زده شد که یک توئییت خواندم، که میگفت کسی سال گذشته در روز میلاد شما از بی عائلگی دلگیر بوده و دوستش به او میگوید که بیاید و از شما بخواهد تا شما از خدا برایش بخواهید و حالا امسال همسری دارد و فرزندی در راه...
چی شد دقیقن که از زندگی من کمرنگ شدید؟ چی شد که اهل توسل نی
دانلود فیلم اسرار رسمی Official Secrets 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی اسرار رسمی Official Secrets 2019
نام فیلم : اسرار رسمی Official Secrets 2019ژانر : بیوگرافی | درام | عاشقانه | جناییکارگردان : Gavin Hoodبازیگران : MyAnna Buring, Keira Knightley, Matthew Goodeمحصول : آمریکازبان : انگلیسیزمان : ۱۰۹ دقیقهامتیاز : ۷٫۳/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۷۰۰ | ۸۸۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : اسرار رسمی، فیلمی در سبک تریلر سیاسی به کارگردانی گوین هود است. فیلم داستان فردی به
زنگ
درس

اول
ریاضی
حل حدس کلانتز توسط دانش اموزان، تدریس حجم و کسر های مصری
صفحه 70 تا 72 کتاب وزارتی در کتاب حل شود

دوم
سبک زندگی
تدریس تا صفحه 86 و در اوردن سوالات
سوالات  صفحه 87 تا صفحه 92 کتاب را در بیاورید

سوم
شیمی
ازمون ازمایشگاه خوارزمی
کتاب تکمیلی علوم بیاورید

چهارم
فارسی
پرسش شعر گل و گل
فعالیت های تکمیلی تا سر سیاوش 4 حل شود
در حال خواندن کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هستم 
اعتقاد به اینکه خواسته هاتو بنویس و کائنات و خدا و کلا هرچی در جهان هستیه تورو بهشون می‌رسونن. به نظرم اتفاق جذابیه و اتفاقا یه کانال نویس عزیز نوشته بودن که از این طریق به چیز هایی رسیدن 
نمی‌خوام منفی فکر کنم امیدوارم منم برسم -___-
کتاب قشنگیه و تجربه های واقعی هم نوشته در اون پیشنهاد میکنم بخونیدش 
:)
سازمان مخفی حشاشین یا به عبارتی آدمکش های پاپ ، که قبلاً در قرون وسطی و
دوره رنسانس فعال بوده است قبل از جنگ جهانی دوم، توسط بالاترین مقامات
روحانی کلیسا بازسازی و سازماندهی می شود تا اعضای آن که همگی کشیش های
متعصب ، نیرومندودر خدمت اهداف روحانیان بلند مرتبه از جمله پاپ اعظم هستند
مخالفین را از سر راه بردارند. داستان از جایی شروع می شودکه خواهر والنتیاین "وال" در آرشیو اسناد کلیسا پی به اسرار مخوفی می برد.کلید
ورود به این اسرار، عکسی چها
دوستان و عزیزان علاقمند به بیانات عرشی حضرت علامه مروجی سبزواری می توانند فایلهای صوتی مربوط به اسرار روزه را دانلود کنند.

اسرار روزه_جلسه اولحجم: 14 مگابایت
اسرار روزه_جلسه دوم
حجم: 18.3 مگابایت
اسرار روزه_جلسه سومحجم: 16.7 مگابایت
اسرار روزه_جلسه چهارمحجم: 14.9 مگابایت
اسرار روزه_جلسه پنجمحجم: 16.5 مگابایت
اسرار روزه_جلسه ششمحجم: 9.5 مگابایت
اسرار روزه_جلسه هفتمحجم: 14.3 مگابایت
اسرار روزه_جلسه هشتمحجم: 14.5 مگابایت
اسرار روزه_جلسه نهمحجم: 13.5 مگابایت
و بدان! آن خدایی که گنجینه های آسمان ها و زمین به دست اوست، وقتی به تو اجازه دعا داده است، یعنی که اجابت را به عهده گرفته است.
و وقتی فرمان داده است که از او بخواهی، یعنی بنایش بر عطا کردن است.
و وقتی فرمان داده است که از او طلب کنی، یعنی اراده اش بر بخشیدن است.
و میان تو و خودش، حاجب و پرده ای قرار نداده و کار تو را به هیچ میانجی و واسطه ای واگذار نکرده.
و اگر بدی کردی، تو را از توبه باز نداشته...
و در کیفرت شتاب نکرده...
و آنجا که سزاوار رسوایی بودی،
دوستان و عزیزان علاقمند به بیانات عرشی حضرت علامه مروجی سبزواری می توانند فایلهای صوتی مربوط به اسرار روزه را دانلود کنند.

اسرار روزه_جلسه دوم
اسرار روزه_جلسه هفتمحجم: 14.3 مگابایت
اسرار روزه_جلسه هشتمحجم: 14.5 مگابایت
اسرار روزه_جلسه نهمحجم: 13.5 مگابایت
زنگ 
درس 
فعالیت انجام شده (فعالیت خواسته شده )
فعالیت خواسته شده (تکلیف)

اول 
ادبیات 
تدریس کتاب تکمیلی 10 + خواندن شعر خوانی درس 10 

دوم 
اجتماعی 
 برگزاری جشن انقلاب 

سوم 
زبان
تدریس درس 5 قسمت lestsning + تدریس درس 6 

چهارم 
زیست 
تدریس درس 13 قسمت معده 

اسرار نماز:در نماز فلسفه و اسراری نهفته است که در سخنان پیامبر و امامان آورده شده است.زنده کردن ارزشها و پیوستن به ذات زیبای خدای مهربان است.بزرگترین درس نظم و تربیت است.موجب رسیدن به سلامتی و آرامش جسمی و روانی است.کامل ترین پاسخ به عالی ترین نیاز انسان است.نور معرفت، شناخت و رضایت پروردگار است.                                                      اظهار فروتنی و دعوت به سوی حق است.موجب قبولی دعا و برکت و گشایش در امور زندگی است.اتحاد و همبستگی بین هم
چطور به خواسته هایمان برسیم؟
راز رسیدن به موفقیت این است که با خود واقعی‌تان در ارتباط باشید و در عین حال، خواسته های بیشتری داشته باشید. برای رسیدن به موفقیت، فقط شاد بودن کافی نیست، بلکه باید سطح توقعات خودتان را نیز بالا ببرید. اگر واقعاً چیزی را بخواهید، می‌توانید به آن برسید. افرادی که به خواسته های خودشان نمی‌رسند، حتماً خواسته های خودشان را تا به حال با خودشان مطرح نکرده‌اند. شاید آن‌ها گاهی چیزی را خواسته باشند ولی واقعاً از ته د
خدایا ممنونم ازت بابت احساساتم
بابت حس لامسه ام
خدایا ممنونم بابت حس بینایی و چشایی ام
خدایا ازت هزاران بار ممنونم
بابت حس دلتنگی و حس شادی ام

خدایا ازت خیلی ممنونم بابت حس شنوایی ام
ازت ممنونم بابت حس تنهایی و حس ِ همدم بودن

بارالها ازت ممنونم که وعده هایت همه صادق است
ممنونم که گفتی بخوانید تا اجابت کنم شما را
ممنونم که برای اجابت دعاها و ارزوهامون اما و اگر نیاوردی و فیلتر نذاشتی

بارخدایا
میخاستم بگم بهم عطا کن درآمدی با میزان هفته ا
سیر علمی وعملی به طلاب حوزه علمیه  

خلاصه ایی از مطالب کتاب (حامل اسرار )اثر حضرت  استاد صمدی آملی
کتابهایی که در سیر علمی باید خوانده شود
گلستان وبوستان وکلیله ودمنه وحشر با دواوین شعرای اصیل مثل بابا طاهر
علوم ظاهر
اما در ادبیات عرب(صرف)
۱-نصاب الصبیان ابونصر فراهی (با تصحیح وتحشیه حضرت علامه حسن زاده آملی) این کتاب همراه با کتب صرفی خوانده شود
۲-امثله وشرح امثله
۳-صرف میر جناب میر سید شریف حسینی آملی
۴-شرح تصریف جناب تفتازانی
۵-شرح نظام
د
فیلم با ژانر معنا گرای قرن 14 میلادی  مربوط به دوره شوالیه های معبد است که سعی در پیدا کردن کتاب اسرار در معبد سلیمان را دارند و از طرفی جادوگران در صدد نابودی اثر دعاهای این کتاب هستند کتابی که در فیلم آنرا به حضرت سلیمان ع نسبت میدهند و کشیشان و شوابه ها به اتکاء آن قصد نابودی ساحران را با با استفاده از دعاهای کتاب دارند.
اکثر ما باورمان این است که خداوند صلاح من را بهتر از خودمان می داند و وقتی به هر دلیلی به خواسته خود نمی رسیم می گوییم حتما صلاحم در این نبوده! اما آیا واقعا خداوند برای ما تصمیم می گیرد؟ نه اینگونه نیست.خداوند قدرت خلق تمام زندگیمان را تنها و تنها به خودمان داده است.ما میخواهیم و خداوند اجابت می کند.مهم نیست خواسته ما چیست.آیا به نفع ماست یا به ضرر ماست.به صلاح ما هست یا نه؟همه درخواستها از سمت خداوند بخشنده و مهربان اجابت می شود.خداوند در آیه
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز چهار شنبه هفتم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ میباشد امروز روز برگزاری سمینار البته بگم میکرو سمینار ما است ما که میگم دوازده نفری هستیم که در کلاس محتوا سازان هوشمند جناب آقای کیانی، استاد ارجمند شرکت کرده‌ایم و یک تیم ۱۲ نفره را تشکیل داده‌ایم البته من خودم میگم ۱۱ به اضافه یک منظور اینه که یازده نفر خانم به اضافه یک آقا، البته آقای ای هم که حضور دارند همسر یکی از دوستان ارجمندم می باشند خلاصه امروز روز برگزاری این ۱۲ می
آدم شدن در آخرالزمان
۹۳١ -و بدان که امروزه در فتنه ھای آخرالزمان و سیطره جهانی شیاطین و غوغای خودپرستی و نژادپرستی ھا و عصر افتخار به کفر و فسق و جنون و جنایت، آدم شدن یعنی احیای ارزشهای الهی انسان، چه واقعه کبیری است که عظمتش از ھمه معجزات عیسی و موسی بیشتر است. 
زیرا بقول حضرت ابراھیم جز خدا ھمه دشمن آدمیّت ھستند.
 و شعار و باور «خدا کافیست» فقط در چنین دورانی مفهوم و کارساز است.
 یعنی امروزه اراده به آدم شدن ھزاران بار برتر از پیغمبر مرسل ش
خیلی وقتها بین افرادی که کتاب می خوانند و دوستانی که با کتاب بیگانه هستند بحث در می گیره. غالبا بیگانگان با کتاب استناد می کنند که خواندن کتاب به تنهایی کافی نیست و باید عمل هم کرد. ولی افرادی که کتاب می خوانند نه تنها خواندن کتاب را سرگرمی خود معرفی می کنند یادگیری نگارش و اصول را نیز مطرح می کنند.
نگاه من طور دیگری است
به نظرم خواسته یا ناخواسته وقتی کتاب می خوانیم با منطق آشنا می شویم و در این صورت ذهنمان جستجوگر می شود و آنگاه هر صحبتی را به
امام حسن مهربان سلام
این نوشته ایست از علی اصغر که چندین سده بعد از شما به این دنیا رسیده
چند شب پیش سالروز تولد شما بود. همین
میخواهم در مورد همین "همین" بنویسم
جرقه ی این حرفها وقتی زده شد که یک توئییت خواندم، که میگفت کسی سال گذشته در روز میلاد شما از بی عائلگی دلگیر بوده و دوستش به او میگوید که بیاید و از شما بخواهد تا شما از خدا برایش بخواهید و حالا امسال همسری دارد و فرزندی در راه...
چی شد دقیقن که از زندگی من کمرنگ شدید؟ چی شد که اهل توسل نی
کتاب «اسرار درون آتش» رمانی است خیره‌کننده که رنج و شجاعت کودکان افریقایی را که قربانی جنگ و مین‌هایی هستند که چون هیولا از زمین سر بر می‌آورند به تصویر می‌کشد و الهام‌بخش صلح برای همه ما در برابر خشونت است.
کتاب «اسرار درون آتش» در یک شب تاریک با فرار صوفیا و خانواده‌اش از دهکده، پس از کشته شدن پدرش توسط شورشیان آغاز می‌شود.آن‌ها گرسنه و تشنه با عبور از جاده‌های پرهراس، از میان درخت‌ها و بوته‌های خاردار  می‌گذرند سرانجام به دهکده‌
فیلم سینمایی اسرار رسمی یک فیلم ساخته شده در سال 2019 با ژانر رمز آلود و سیاسی است و موضوع مربوط به یک خبرنگار زن می باشد  که برای حفظ جان مردم  و کشور انگلستان اسرار رسمی و محرمانه را با شرگرد خاصی  آنها راجابجا و فاش می سازد تا بدینوسیله مانع از نفوذ دولتهای خارجی در کشورش شود و اعتقاد دارد که دولتها می آیند و میروند ولی این مردم هستند که می بایست مواظب کشور و خودشان باشند  و به دولت و سازمان های اطلاعاتی هیچ اعتمادی برای حفاظت مردم از بیگانگ
دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین pdf

مشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب صوتی mp3و pdf جهان‌های ...passage.kafsabiazadi.ir › passage › htmlمشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب قدرت من هستم اثر جول اوستین راوی مهبد قناعت پیشه به صورت فایل صوتی mp3 و pdfمشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب قدرت ...دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم - مرجع کالاهای دانلودی - تماشاhttps://tamasha.com › qRAwM‫ویدئو برای دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین pdf‬‎▶ 0:06۲۷ آذر ۱۳۹۸قدر

نام کتاب: ما و تاریخ فلسفه اسلامی

نویسنده: رضا داوری اردکانی

ناشر: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

نظری در رد یا تایید نویسنده ندارم.

نکته مثبت کتاب: 
بیان زیبای پیوستگی اندیشه‌ی فلسفی در شرق جهان اسلام
بیان نکاتی جدید راجع به برخی از فیلسوفان مسلمان که یک طلبه یا دانشجوی فلسفه، بعید است خودش به راحتی و در مدّت کم بتواند آن‌ها را کسب کند.

نکته‌ی منفی کتاب:
ظاهرا در اوایل کتاب، نویسنده در بیان مقصود خود کمی الکن است، تا چند
“مدفوع” واژه دیگری برای “اجابت مزاج” است. ممکن است که خونریزی از دستگاه گوارش به دو صورت در مدفوع دیده شود. خون قرمز روشن و مدفوع سیاه شبیه قیر.
خون قرمز روشن در این موارد ممکن است دیده شود:
• بر روی دستمال توالت پس از تمیز کردن خود• در کاسه توالت پس از اجابت مزاج• در سطح مدفوع یا مخلوط با مدفوع خوداما مدفوعهایی که شبیه قیر بنظر می رسند معمولا بواسطه خونریزی شدید در قسمت فوقانی سیستم گوارش ایجاد می شوند.
ادامه مطلب
در یک بعد ازظهر زمستانی برای اهالی کتاب هیچ وسیله ای نمی تواند جایگزین یک کتاب خوب شود؛ یک صندلی راحت، یک کتاب خوب و یک فنجان چای یا قهوه!
با اینکه امروزه اشکال دیگری از کتاب ها وجود دارند اما هنوز هم خواندن نسخه کاغذی و فیزیکی کتاب در اولویت قرار دارد.
یک تحقیق نشان داده است که با خواندن کتاب های الکترونیکی میزان یادگیری کاهش می یابد، در این پژوهش از یک گروه ۲۵ نفری خواسته شد که یک کتاب ۲۸ صفحه ای را در کتاب خوان Kindle بخوانند و یک گروه ۲۵ نفری د
زنگ
درس
فعالیتهای انجام شده(تدریس)
فعالیتهای خواسته شده (تکلیف)

اول
ورزش
آموزش طناب زنی و دراز نشست
2 جلسه بعد آزمون طناب زنی

دوم
معارف
تدریس درس 5
آمادگی

سوم
مطالعات
تدریس درس 7
آمادگی برای جلسه بعد

چهارم
ریاضی
تدریس ص 15 و16 کتاب تکمیلی
صفحه 17 کتاب تکمیلی سوتا 16 در کتاب و 18و19و20 در دفتر

Artist: Jiri Horak | Music Name: Underwater Secrets | Genre: Classical | Released: 2020 | Album: Underwater Secrets | Jiri Horak - Underwater Secrets

هنرمند: جیری هوراک | نام موزیک: اسرار زیر آب | سبک: کلاسیک | تاریخ انتشار: 2020 | ملیت: جمهوری چک
دانلود آهنگ بی کلام (جیری هوراک) Jiri Horak با نام (اسرار زیر آب) Underwater Secrets

ادامه مطلب
این فیلم یک فیلم با ژانر ماورایی محسوب میشود و آنچه در فیلم مورد توجه هست اینست که دام کاپ مخیر است از این قدرت ماورایی خود در دو جهت استفاده کند بعد منفی یا مثبت و این همان چیزی است که انسان از ابتدا با انتخاب روبرو بوده و تصمیم گیرنده اصلی خود اوست .
خلاصه داستان:دام کاب یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز
سازمان های جاسوسی و شرکت های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است
که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذ

اسرار روزه_جلسه دوم
ادامه مطلب
دانلودpdf کتاب پرورش قناری

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبپرورش قناری به سبک حرفه ای ها - مسترپتmasterpet.ir › محصولات دانلودیرتبه: ۵ - ‏۳ مروردر این کتاب آموزشی، اسرار و تکنیک های پرورش و نگهداری قناری را به صورت حرفه ای و کاربردی یاد خواهید ... دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه.کتاب ها و مقالات - الکترونیک20 - کنترلر دما و رطوبتhttps://electronic20.ir › الکترونیک20 › دانلود-مجموعه-کتاب-پرورش-قناری۲۸
طراحی سایت انتشارات در سئوراز
یکی از کارهایی که می توانید امروزه برای جذب مخاطب یشتر در حوزه کتاب و کتاب خوانی انجام دهید طراحی سایت انتشارات می باشد. با طراحی چنین سایتی شما می توانید کتاب های بسیاری از طریق PDF و یا اپلیکیشن های کتاب خوانی در اختیار کاربران قرار بدهید. یکی از نمونه سایت های طراحی سایت انتشارات سایت ققنوس است که تصاویر آن را مشاهده می کنید. تیم طراحی سایت و سئو سئوراز می تواند در انواع نمونه های مختلف و مطابق با خواسته ی شما چ
          زنگ
            درس 

اول 
آزمایشگاه 
انجام آزمایش استحکام کششی سیم و نخ 
تکمیل نمودار این آزمایش 

دوم
  قرآن
 تدریس درس 7 هر دو جلسه + قرائت قران 
 انس با قرآن ها نوشته شود

سوم
  ریاضی 
بازدید تکالیف + تدریس تبدیلات هندیسی
کتاب تکمیلی صفحه 58 سوالات 1 و 2 در کتاب حل شود + کار گروهی صفحه 61 یوال 11 هر سه مورد حل شود

چهارم
  ادبیات
 نکاتی در مورد یک سوال
بسم الله الرحمن الرحیم
الان در حال مطالعه ی مقدماتی برای نگارش  کتابم هستم انقدر مشغول بودم و غرق در مطالعه بودم که اصلاً گذرزمان را احساس نکردم. تا اینکه زنگ تلفن منزل به صدا در آمد و من متوجه شدم که چقدر از زمان گذشته است  بگذریم. چیزی که برای من عجیب است را برای شما بگویم. بعضی از مطالبی که مطالعه کردم اصلاً با اعتقادات و باورهای من و اطلاعات ذخیره شده در ذهن من مطابقت ندارد و این باعث پریشانی افکارم گردید هر چی که فکر می کنم میبینم که نظریه
اسرار نماز:در نماز فلسفه و اسراری نهفته است که در سخنان پیامبر و امامان آورده شده است.زنده کردن ارزشها و پیوستن به ذات زیبای خدای مهربان است.بزرگترین درس نظم و تربیت است.موجب رسیدن به سلامتی و آرامش جسمی و روانی است.کامل ترین پاسخ به عالی ترین نیاز انسان است.نور معرفت، شناخت و رضایت پروردگار است.اظهار فروتنی و دعوت به سوی حق است.موجب قبولی دعا و برکت و گشایش در امور زندگی است.اتحاد و همبستگی بین همه روح های پرستنده، بویژه مسلمان است.تسلیم و ت
اکثر ما باورمان این است که خداوند صلاح من را بهتر از خودمان می داند و وقتی به هر دلیلی به خواسته خود نمی رسیم می گوییم حتما صلاحم در این نبوده! اما آیا واقعا خداوند برای ما تصمیم می گیرد؟ نه اینگونه نیست.خداوند قدرت خلق تمام زندگیمان را تنها و تنها به خودمان داده است.ما میخواهیم و خداوند اجابت می کند.مهم نیست خواسته ما چیست.آیا به نفع ماست یا به ضرر ماست.به صلاح ما هست یا نه؟همه درخواستها از سمت خداوند بخشنده و مهربان اجابت می شود.خداوند در آیه
مجموعه طلسمات و تعویذات  بر اساس طبع و طالع
دانلود
کتاب هزار طلسم pdf مجموعه ازهزاران طلسم ودعا, ونوس نت بزرگترین سایت
دانلود کتاب های طلسم و دعا این بار کتاب هزارطلسم مجموعه ای کامل از
هزاران طلسم را می توانید از سایت ما دانلود نمایید. بهمراه فایل های هدیه
رایگان شامل نرم افزار اندروید طلسم و دعا
کتاب
هزار طلسم مجموعه وگلچینی  است از هزاران طلسم و دعا و تعویذات بسیار قوی و
که از معروفترین ومجرب ترین ومعتبرترین کتابهای علوم غریبه استخرا
نام درس
فعالیت های خواسته شده(تکلیف)

ادبیات
تدریس کتاب تکمیلی تا داستان سیاوش 2
نوشتن 10 بیت شعر وپیدا کردن دستور زبان آن+فردا درس 3 املا

ریاضی
تمام کردن فصل1کتاب تکمیلی+شروع فصل2
پروژه صفحه19 کتاب تکمیلی برای شنبه+کتاب وزارتی صفحه28 و29درکتاب وصفحه 30 در دفتر

قرآن
تکمیل انس با قرآن درس 3
هفته بعد آزمون مفاهیم از درس1و2و3

اجتمایی
تدریس درس7
تکمیل فعالیت‌های کتاب+کار برگ+خلاصه هر درس

زنگ
درس

اول
سبک زندگی 
تدریس راز تعادل +تدریس سراب 
5 صفحه ی بعد را پیش مطالعه کنید 

دوم
شیمی 
تدریس درس 4 +کتاب تکمیلی صفحه ی 23
بعد از درست شدن سایت جزوه درس 4 را پرینت بگرید   

سوم
ادبیات
تدریس صفحه ی 50 کتاب تکمیلی+ 
انشا نویسی
یک شنبه آزمون از  درس 5 تا 8 هم تکمیلی هم وزارتی امتحان گرفته می شود

چهارم
ریاضی 
بازدید کار گروهی +ادامه تدریس تبدیلات هندسی
کتاب تکمیلی صفحه ی 59 سوال 5 و 6 و 7 و
ص
کشف ِ اسرار میدان مغناطیسی ماه

پروفسور بنجامین وایز و دکتر سونیا تیکو دانشمندان موسسه فناوری ماساچوست در مقاله‌ای که بتازگی در مجله ساینس منتشر کردند، نشان دادند ماه در میلیاردها سال قبل میدان مغناطیسی قوی داشته است، اما بعد از مدتی آن را از دست داده. از نظر محققان، ماه در زمان پیدایش یک سیاره بسیار داغ با هسته‌ای مایع بوده است که مدار نامنظم آن سرعت حرکت زیادی به مایع بیرونی هسته می‌داده و در نتیجه جبه این کره متناسب با حرکت هسته به د
خوشحالی وقتی که بعد از چند وقت بالاخره به فکرت برسه با قلبت دوست بشی
ازش بپرسی چرا ناراحته
چرا رنج میکشه؟

میخواست چی بشه؟و ببینی میگه اگر چطور میشد خوشحال میشدم؟
اونوقت به خواسته هاش فکر کنی ببینی منطقی؟
یعنی واقعا اگر خواسته هاش براورده میشد تو خودت گارانتی میکنی که اخرش خوشحال میشد؟

وقتی یک سوال ازش پرسیدم و فهمید از چه چیزی ناراحته و فکر کردم مسلما چیزی که میخواد با واقعیت خیلی فرق داره به حرفم گوش داد

راستی یک کتاب پی دی اف خوانده ش
اسرار مرگ (1)
درداخل هرسلولی ازسلولهای بدن ما ساعت بیولوژیکی بسیاردقیقی وجود دارد که آن را خداوند سبحان دراختیارما قرارداده است تا برتمام اعمال بیولوژیکی بدن ازابتدای تولد تا زمان مرگ کنترل وفرماندهی کند .
دانشمندان عقیده دارند برنامه موجود درهر سلول که مراحل دقیقی را طی می کند ازسلول جدانیست واین ساعت بیولوژیکی طوری برنامه ریزی شده است که عمرآن محدود ومشخص است ؛ نه زیاد می شود ونه کاهش می یابد وهنگامیکه آخرین دقیقه ازعمراین ساعت بیولوژی
آشپزهای حرفه ای اسرار آشپزی شون رو حفظ می کنن و فقط اون ها رو به هنرجوهاشون ارائه میدن. اما ما اسرار این آشپزهای حرفه ای رو براتون آورده ایم تا بتونید برای همیشه غذاهای خوشمزه و بدون نقصی رو درست کنید.
بهترین استیک

گوشت رو همون لحظه که از فریزر درآوردید سرخ نکنید. بزارید یک تا دو ساعت بیرون بمابمونه تا به دمای محیط برسه. اگه می خواین رنگ استیک طلایی بشه قبل از سرخ کردن رطوبتش رو کاملا بگیرین.
ادامه مطلب
دو هفته قبل، پستی با عنوان « درخت اسرار آمیز ... » منتشر کردم که پیرامون عکسی سخن می‌گفت. نظرات مختلفی را بیان کردید و حال به نظرم زمان نشان دادن حقیقت پس این موضوع رسید. حقیقتی که امروز ما با آن دست به گریبانیم. این که ما چشمانمان را به راحتی نسبت به حقایق زندگیمان می‌بندیم،
ادامه مطلب
بعد ناشناخته
کتاب پی دی افی در مورد بعد ناشناخته اسراری را بیان میکند . . . این نوشته محصول پرسش های عدیده ای است که من در طول عمر از خود کرده ام. هر کسی کم و بیش این سوال ها را از خود می کند. بعضی ها به جواب هایی می رسند که به یکباره مسیر زندگی آن ها را عوض می کند. برخی دیگر به نیز جواب ها را ...
دریافت فایل

دانلود کتاب اسرار ناشناخته
کتاب ناشناخته ها
دانلود کتاب اسرار غریبه
دانلود کتاب دنیای متافیزیک
دانلود کتاب طریقت متافیزیک
دانلود کتاب ه

برای خدا قدمی برداشته ایم که توقع داریم او هم خواسته مان را اجابت کند؟ خدا به اندازه کافی در حقمان لطف داشته و بالاترین نعمت هایش را ارزنی مان نموده است؛ اما آیا کمترین وطیفه ما در قبال او اطاعت از فرامینش و عمل به دستورات دینش نیست؟ اگر برخلاف جهت خدا حرکت می کنیم خیلی نباید توقع اجابت دعاهایمان را داشته باشیم. بنده ای که مطیع خدا باشد خدا نیز امور زندگی اش را تسهیل نموده و عالم ماده و معنا را مسخّر او قرار می دهد:
«مَنْ عَبَدَ اللّهَ عَبَّ
زنگ 
درس 
فعالیت های انجام شده (تدریس )
فعالیت های خواسته شده (تکلیف ) 

اول 
هنر 
نوشتن از روی کتاب درسی ادبیات به عنوان تمرین 
در نیمی از کاغد A4 متی که از کتاب درسی ادبیات  انتخاب شده را بنویسید  

دوم
فیزیک 
بازدید تکالیف +اراره کنفرانس توسط دانش آموزان  + تدریس کتاب درسی  
هفته ی آینده امتحان فیزیک از تمام درس 8 و 9  

سوم 
عربی 
 پرسش کلاسی  + تدریس درس 7 
آزمون کتبی از کل درس های داده شده  

چهارم 
علوم 
تکمیلی 
تدریس مبحث فشار -               
کتاب
آموزش علم الواح و تسخیر موکلین الواح در دو جلد میباشد که به زبانی ساده
علم الواح را آموزش میدهد و شما بدون داشتن هیچ علم قبلی در این زمینه
میتوانید از آموزشهای این کتاب استفاده کنید. این جزوات به طوری نگاشته شده
است که شما بدون داشتن هیچ مربی میتوانید خودتان این علم را فرا بگیرید.
ادامه مطلب
اسکار پسر ده ساله‌ایه که سرطان داره و دکتر به زنده موندنش امیدی نداره. مامی صورتی پرستارشه و از اسکار خواسته تا هرروزی برای خدا نامه بنویسه. توی این‌کتاب ما نامه‌های اسکار کوچولو رو میخونیم.
جملات کتاب منو یاد شازده کوچولو مینداختن. به نظر من خیلی خیلی کتاب قشنگی بود. هرچند خب نگاه کتاب به خدا از دید مسیحیته ( تثلیث )، با اینحال قشنگ بود. 
یه اشکال دیگه هم به نظر من این بود که جملات در حد بچه‌ی ۷ ۸ ساله بودن نه ده ساله. بچه‌ی ده ساله دیگه اینج
هوالرئوف الرحیم
رضا حسابی روز سالگردمون محبت کرد. کلی حرف زدیم. کلی خواسته هام رو گفتم و در نهایت بهش یک زمان دادم. گفتم یا تغییرات مشهود باشه یا می شم رهای رهای آمل.
دیگه بچه ها هم خوبن.
رضوان به شدت با فسقل خوبه. اما نیاز به محبت رو هم کاملا ابراز می کنه و ما هم اجابت می کنیم. فسقلک هم هر روز کار جدید می کنه.
راه رفتنش خیلی عالی شده در جد بدو بدو. وقتی بگیم "الو فسقلک سلام" هرچی پیشش باشه رو بر می داره و می گذاره دم گوشش و سلام و الو. مهر هم ببینه سجد
خدای خوب خواب توی کتاب م ... میدونید که خدا هیچ کاری نمیکنه !!! همه ی اتفاقات و کارها تقصیر بندهاش هست اون ها هستند که فقط همه ی امکانات رو فراهم میکنند  و به هر بنده ای که خواسته داده و وایستاده کنار و نگاه میکنه ... و ناظر  ... فقط و فقط همین ناظر هست با سکوت کامل ... 
shirazart.blog.ir 
*** بعضی از قصه ها بازگو کننده ی شرح احوال عارفان و بزرگان دینی و مذهبی است .مانند حکایت‌های اسرار التوحید ( تالیف محمد بن منور ) و تذ کره الاولیا ( اثر عطار نیشابوری ) .برخی از داستانهای کتاب اسرار التوحید بسیار نزدیک به داستانهای امروزی است .( تذکره الاولیا تنها اثر منثور باقی مانده از عطار است ، که در آن از شرح حال هفتاد و دو تن از عارفان بزرگ سخن رفته است .)
** پاره ای از قصه ها بازگو کننده ی احوال شاعران و ادیبان و پادشاهان و گروهها و
سایت صیغه موقت
یک سایت همسریابی برای اینکه گزینه مورد قبول و معتبری برای ثبت نام در مورد ازدواج و صیغه موقت باشد باید دارای معیارهایی باشد از جمله این که به حفظ اسرار کاربران خود پایبند باشد و همچنین بستری را فراهم کند که افراد فرصت طلب نتوانند از آن در جهت اهداف ناشایست خود سواستفاده نمایند،سایت همسریابی عشق آنلاین پایبند به سیاستهای حفط اسرار کاربران است و با راهکارهایی جدید از شما در مقابل افراد فرصت طلب محافظت خواهد کرد
برای ثبت نام د
سرِ صبح بود، از آشپزخانه صدا زدم:《آرزو کو 》، صدایش از اتاق آمد:
_چِنِه؟
_دو زرده است!
چند ثانیه بعد صدای صلوات و دعا به گوشم می‌رسید!
غروب بود، پرتقالی از جا میوه‌ای یخچال بیرون کشیدم، با دست دیگرم کاسه‌ی کثیف ماست و بسته‌ی خالی چیپس را از روی کابینت برداشتم و راهی آشپزخانه‌ شدم، کمی از پوستش را که جدا کردم سرخی پیچیده در نارنجی‌اش خودنمایی کرد، لبخند زدم؛ خیر است ، چشم‌هایم را بستم، صلوات دادم، آرزو کردم که تا آخر ماهِ رمضان اجابت شده با
انسان ذاتاً «کنجکاو» آفریده شده، و قسمت عمده معلومات او
- و به عقیده بعضى همه آن - مدیون همین حسّ کنجکاوى است. او این حس را در همه چیز
به کار مى اندازد و مى خواهد تا آن جا که فکر و عقل او اجازه مى دهد اسرار و فلسفه احکام
و  چگونگى
عقاید مربوط به آن را درک کند. به همین دلیل ما انتظار داریم اسرار همه مسائل اسلامى
اعمّ از عقاید، احکام و قوانین را، تا آن جا که مى توانیم درک کنیم و نیز انتظار داریم معلومات ما در این قسمت
با معلوماتى که از جهان آفرینش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها